Verejná správa
Obec Ruská
Všeobecná verejná správa
- Sídlo
- Ruská
- Od roku
- 1973
- IČO
- 00 331 881
Obec Ruská
Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- Sídlo
- Ruská 61, 076 77 Ruská
- Na trhu od
- 1. júla 1973
- IČO
- 00 331 881
- Právna forma
- Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- Odbor (SK NACE 84.11)
- Všeobecná verejná správa
Organizácia v číslach
- 53
- rokov na trhu
- 1973
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte Obec Ruská
Organizácia Obec Ruská má sídlo na adrese Ruská 61, 076 77 Ruská. Zapísaná je od 1. júla 1973 (Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Všeobecná verejná správa“ (84.11). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad všeobecná verejná správa.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Obec Ruská
- Právna forma
- Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- IČO
- 00 331 881
- Dátum vzniku
- 1. júla 1973
- Sídlo
- Ruská 61, 076 77 Ruská
- Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia
- Štatistický úrad Slovenskej republiky, oddiel 313-5100, vložka č. 1356-18
- Sektor (ESA 2010)
- Miestna samospráva
- Odbor (SK NACE 84.11)
- Všeobecná verejná správa
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa Obec Ruská zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Všeobecná verejná správa
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli Obec Ruská?
Sídlo je na adrese Ruská 61, 076 77 Ruská.
Čím sa Obec Ruská zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Všeobecná verejná správa“ (84.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: všeobecná verejná správa.
Aké je IČO – Obec Ruská?
IČO je 00 331 881.
Kedy vznikla Obec Ruská?
Vznik: 1. júla 1973. Na trhu pôsobí 53 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
Ruská 61 076 77 RuskáRegistrový súd: Štatistický úrad Slovenskej republiky
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.